Okrsková soutěž v požárním sportu
Dne 15.5.2010 se členové SDH Vrbice zúčastnili okrskové soutěže v požárním sportu v Žereticích a vybojovali krásné první místo.
Zároveň se téhož dne prezentovali na hasičských oslavách ve Třtěnici s koňskou stříkačkou. Velitel SDH Vrbice Martin Svoboda tímto děkuje všem zúčastněným za vynikající výkony a těší se na další společné akce, které proběhnou 5.6.2010 v Jičíně a Bašnici a 17.7.2010 ve Vysokém Veselí.
Podrobnosti o vložení záznamu
Datum vložení:
15. 5. 2010 12:27
Datum poslední aktualizace:
29. 12. 2025 12:29